Apie mus
Stogų ir sienų dangos
Priedai stogui ir papildomos dalys
Lietaus vandens nuleidimo sistema
Stogo langai
Langų tipai
Langų matmenys ir tarpinės
Priedai
Savisriegiai
Sandarinimo jungtys
Kontaktai
       
       
Langų matmenys ir tarpinės ^ į titulinį


Langų dydžių pasirinkimas   

Sandarumas ir lengvas montavimas
VELUX gaminių sistema leidžia sandariai įstatyti langą stoge. VELUX tarpinė - tai gaminys, kuris sandariai sujungia stogo langą su stogo danga. Tarpinės, kaip ir langai, gaminamos standartinių dydžių, iš aliuminio skardos, nudažytos tamsiai pilkais atmosferiniam poveikiui atspariais dažais. Detali instrukcija lietuvių kalba ir visi montavimo elementai yra kiekvienoje lango tarpinės pakuotėje.

Tarpinės banguotai stogo dangai
VELUX EDW tarpinės naudojamos stogo dangai, kurios profilio aukštis iki 90 mm (bendras storis). Apatinėje tarpinės dalyje esanti švininė "prijuostė" sandariai priglunda prie bet kokios banguotos stogo dangos (čerpių, šiferio, metalinių profiliuotų stogo dangų ir t.t.)
Tarpinės lygiai stogo dangai
VELUX EDS tarpinės naudojamos stogo dangai, kurios storis iki 8 mm. Jos naudojamos bet kokiai lygiai stogo dangai (bituminėms čerpėms, lygiems skardos lapams ir t.t.) Jei storis daugiau nei 8 mm, reikėtų rinktis EDW tarpines.
Vandens nutekėjimas
VELUX tarpinės turi latakėlius aplink langą, kuriais nuteka lietaus vanduo.

Lango izoliavimo komplektas
VELUX siūlo 10 metų garantija jūsų pirkiniui, jei orginalus VELUX stogo langas tinkamai įrengtas stogo konstrukcijoje, naudojant standartinæ VELUX tarpinæ ir įrengimo komplektą VELUX BDX-2000
Bukletas.


© 2017 Visos teisės saugomos. UAB "Selandos prekyba"