Apie mus
Stogų ir sienų dangos
Stogų dangos
žaliavos ir padengimai
Priedai stogui ir papildomos dalys
Lietaus vandens nuleidimo sistema
Stogo langai
Savisriegiai
Sandarinimo jungtys
Kontaktai
       
       
žaliavos ir padengimai ^ į titulinį

Gausi koncerno Rautaruukki plieno lakštų paviršiaus padengimų ir spalvų pasiūla leidžia pasirinkti tinkamiausią projektui vidaus ir išorės apdailą. (Imidžas ir lankstinuko, arba reikia sumodeliuoti imidžą: Polimerinė danga, Gruntas, Pasyvinantysis sluoksnis, Cinko sluoksnis, Plieninis lakštas, Cinko sluoksnis, Pasyvinantysis sluoksnis, Gruntas, Apsauginė dažų danga).

Polivinildenfluoridas (PVDF)

PVDF padengimas susideda iš min 70 % polivinildenfluorido ir max 30 % akrilo. PVDF ypač rekomenduojama pastatų, kuriems keliami ypač griežti reikalavimai, išorei. Ši danga atspari korozijai, neblunka. Dažniausiai ji naudojama sienų apdailai. PVDF rekomenduojama naudoti, kai svarbus spalvos stabilumas ir atsparumas atmosferos cheminiam poveikiui.

Puralas (PU)

PU - padengimas - tai yra modifikuotas poliamidas poliuretano pagrindu. Puralo danga yra atspari atmosferos poveikiui ekstremaliomis klimato sąlygomis ir ypač korozijai. Ji atspari ultravioletiniams spinduliams, neišblunka, ją lengva valyti, o taip pat tinka projektams, kuriems reikia ypač tvirtos, ilgalaikės dangos. Lakštus su šiuo padengimu efektyviausia naudoti stogų dangoms, bei sienų apdailai.

Poliesteris (PE)

PE padengimas - poliesteris, kuris dėl savo lygaus ir švelnaus paviršiaus ypač tinka vidaus apdailai, o taip pat išorės sienoms ir stogams. Ši danga tinka maisto pramonės objektų vidaus apdailai ir yra atestuota šiai paskirčiai Lietuvos valstybinio visuomenės sveikatos centro.

Cinkas (ZN)

ZN danga tinka tiems profiliuotiems lakštams, kurių išorei nekeliami ypatingi reikalavimai. Iš cinku padengtų lakštų daromi ilginiai, grebėstai ir kiti pastatų konstrukcijų elementai.

 
PVDF
PU
PE
Paviršius
Lygus
Struktūrinis
Lygus
Padengimo storis (mm)
27
50
25
Maksimali eksploatavimo temperatūra °C
110
100
90
Minimali formatavimo temperatūra °C
-10
-15
0
Minimalus leistinas lenkimo radiusas
1t
1t
4t
Atsparumas korozijai
     
Druskos testas h
1000
1000
500
Drėgmės testas h
1000
1000
1000


© 2017 Visos teisės saugomos. UAB "Selandos prekyba"